

Beschikbaar in de winkel
Sluiten- Directe levering
- Gratis verzending vanaf € 50,-
- Volledige thuisinstallatie mogelijk in Twente
- Ruim 2000 m2 winkelplezier


Beschikbaar in de winkel
Sluiten



De Philips OneUp XV1883/10 is een vervangbare dweildoek voor jouw Philips OneUp vloerreiniger. De doek helpt vuil en vocht effectief van harde vloeren verwijderen. Daarmee houd je jouw vloerreiniger klaar voor regelmatig gebruik. Wil je een vervangbare dweildoek kopen voor de Philips OneUp, dan is dit originele accessoire een praktische keuze. Je vervangt de gebruikte doek eenvoudig wanneer deze versleten raakt.
Gemaakt voor OneUp
De XV1883/10 is ontworpen voor gebruik met geschikte Philips OneUp modellen. Daardoor sluit de doek goed aan op het dweilsysteem.
Zo blijft de vloerreiniger prettig werken tijdens dagelijkse schoonmaakbeurten. Je hoeft geen universele doek passend te maken.
Voor harde vloeren
De dweildoek helpt vuil en vocht van harde vloeren opnemen. Denk aan tegels, laminaat en andere geschikte vloeroppervlakken.
Daardoor gebruik je de OneUp eenvoudig voor regelmatig onderhoud. De doek ondersteunt een gelijkmatige reiniging tijdens het dweilen.
Eenvoudig vervangen
Een versleten doek vervang je snel door een nieuw exemplaar. Zo houd je de reinigingsprestaties van jouw vloerreiniger op niveau.
Dat is vooral handig bij frequent gebruik. Je hoeft daarvoor geen compleet nieuw reinigingssysteem aan te schaffen.
Praktisch reserveonderdeel
Met een extra dweildoek heb je altijd een vervanger achter de hand. Dat voorkomt onnodige onderbrekingen tijdens schoonmaakmomenten.
De verpakking bevat één vervangbare dweildoek. Daardoor vul je jouw schoonmaakaccessoires gericht aan.
Belangrijkste kenmerken en voordelen
Houd je Philips OneUp klaar voor iedere schoonmaakbeurt met de XV1883/10 dweildoek.
Toon meer
Toon meer
Zoek de bestelling die u wilt herroepen
Voer uw e-mailadres en bestelnummer in.
Controleer uw e-mail
Als uw gegevens overeenkomen met een bestelling, ontvangt u een e-mail met een link om deze te bekijken en te beheren.